Zkusit zdarma
Xtant Medical Holdings, Inc.

Xtant Medical Holdings, Inc.

XTNT
Cena:
 
 
Valuace
53
Růst
0
Zdraví
35
Příští earnings
10. 11. 2026
za 5 dní
Odhad EPS
-0,03
−350,0 % meziročně
Odhad tržeb
$25,5 mil.
−23,4 % meziročně
Beat rate
38 %
18 z 48 kvartálů překonalo odhad
EPS — ohlášeno vs odhadposledních 12 kvartálů + odhad Ohlášeno — beatOhlášeno — missOdhad
Období
EPS odhad
EPS ohláš.
Překvapení
2026
Q4 2026 příští
-0,03
—
odhad
Q3 2026
-0,02
-0,07
Miss −250,0 %
Q2 2026
-0,02
-0,02
Miss −33,3 %
Q1 2026
0,00
0,00
Beat +108,2 %
2025
Q4 2025
-0,01
0,01
Beat +290,5 %
Q3 2025
-0,01
0,02
Beat +300,0 %
Q2 2025
-0,01
0,00
Beat +104,0 %
Q1 2025
-0,01
-0,02
Miss −100,0 %
2024
Q4 2024
-0,03
-0,04
Miss −60,0 %
Q3 2024
-0,02
-0,03
Miss −50,0 %
Q2 2024
-0,02
-0,03
Miss −100,0 %
Q2 2024
-0,03
-0,03
Miss −20,0 %
2023
Q4 2023
0,01
0,07
Beat +449,9 %
Q3 2023
-0,02
-0,02
0,0 %
Q2 2023
-0,02
-0,02
Miss −33,3 %
Q1 2023
—
-0,02
—
2022
Q4 2022
—
-0,03
—
Q3 2022
—
-0,02
—
Q2 2022
—
-0,03
—
Q1 2022
—
-0,03
—
2021
Q4 2021
—
-0,02
—
Q3 2021
—
-0,01
—
Q2 2021
—
0,00
—
Q1 2021
—
-0,01
—
2020
Q4 2020
-0,11
-0,10
Beat +9,1 %
Q3 2020
-0,11
-0,19
Miss −72,7 %
Q2 2020
—
-0,19
—
Q1 2020
-0,21
-0,12
Beat +42,9 %
2019
Q4 2019
-0,28
-0,14
Beat +50,0 %
Q3 2019
—
-0,15
—
Q2 2019
-0,36
-0,21
Beat +41,7 %
Q2 2019
-0,32
-0,32
0,0 %
2018
Q4 2018
-0,17
-0,24
Miss −41,2 %
Q3 2018
-0,26
-0,38
Miss −46,2 %
Q2 2018
—
-0,70
—
Q2 2018
-3,49
-7,15
Miss −104,9 %
Q1 2018
—
-3,43
—
2017
Q4 2017
-3,12
-5,64
Miss −80,8 %
Q3 2017
-2,64
-6,48
Miss −145,5 %
Q2 2017
-3,54
-3,48
Beat +1,7 %
2016
Q4 2016
-3,84
-4,80
Miss −25,0 %
Q3 2016
-4,80
-4,44
Beat +7,5 %
Q2 2016
-5,40
-5,64
Miss −4,4 %
Q1 2016
-0,48
-4,92
Miss −925,0 %
2015
Q4 2015
-1,80
-6,12
Miss −240,0 %
Q3 2015
-4,14
-4,80
Miss −15,9 %
Q2 2015
-4,26
-5,64
Miss −32,4 %
Q1 2015
-4,20
-5,52
Miss −31,4 %
2014
Q4 2014
-2,76
-2,28
Beat +17,4 %
Q3 2014
-5,58
-4,20
Beat +24,7 %
Q2 2014
-4,80
-9,60
Miss −100,0 %
Q1 2014
-8,80
-8,40
Beat +4,5 %
2013
Q4 2013
-5,70
-9,60
Miss −68,4 %
Q3 2013
-4,40
-4,80
Miss −9,1 %
Q2 2013
-5,60
-4,80
Beat +14,3 %
Q1 2013
-4,08
-13,20
Miss −223,5 %
2012
Q4 2012
-4,56
-7,20
Miss −57,9 %
Q3 2012
-5,28
2,40
Beat +145,5 %
Q2 2012
-4,80
-3,60
Beat +25,0 %
Q1 2012
-4,08
-13,20
Miss −223,5 %
2011
Q4 2011
-1,20
-9,60
Miss −700,0 %
Q3 2011
-7,20
-1,20
Beat +83,3 %
Q2 2011
—
12,08
—
Q2 2011
—
-16,54
—
2010
Q4 2010
—
-27,88
—
Q3 2010
—
-7,90
—
Q2 2010
—
-0,03
—
Q1 2010
—
-0,41
—
2009
Q4 2009
—
0,03
—
Q2 2009
—
-2,78
—
Q1 2009
—
-0,65
—
2008
Q4 2008
—
-3,60
—
Q3 2008
—
1,45
—
Tržby — ohlášeno vs odhadposledních 12 kvartálů + odhad Ohlášeno — beatOhlášeno — missOdhad
Období
Tržby odhad
Tržby ohláš.
Překvapení
2026
Q4 2026 příští
$25,5 mil.
—
odhad
Q3 2026
$24,9 mil.
$23,0 mil.
Miss −7,4 %
Q2 2026
$20,2 mil.
$20,9 mil.
Beat +3,6 %
Q1 2026
$30,8 mil.
$32,4 mil.
Beat +5,2 %
2025
Q4 2025
$30,8 mil.
$33,3 mil.
Beat +8,1 %
Q3 2025
$31,2 mil.
$35,4 mil.
Beat +13,5 %
Q2 2025
$31,2 mil.
$32,9 mil.
Beat +5,4 %
Q1 2025
$31,8 mil.
$31,5 mil.
Miss −0,9 %
2024
Q4 2024
$31,8 mil.
$27,9 mil.
Miss −12,1 %
Q3 2024
$28,7 mil.
$29,9 mil.
Beat +4,3 %
Q2 2024
$25,8 mil.
$27,9 mil.
Beat +8,2 %
Q2 2024
$26,6 mil.
$28,1 mil.
Beat +5,9 %
2023
Q4 2023
$26,8 mil.
$25,0 mil.
Miss −6,6 %
Q3 2023
$19,5 mil.
$20,2 mil.
Beat +3,8 %
Q2 2023
$15,2 mil.
$17,9 mil.
Beat +18,0 %
Q1 2023
$14,0 mil.
$15,3 mil.
Beat +9,0 %
2022
Q4 2022
$14,0 mil.
$14,5 mil.
Beat +3,2 %
Q3 2022
$14,0 mil.
$15,3 mil.
Beat +9,0 %
Q2 2022
$14,0 mil.
$13,0 mil.
Miss −7,5 %
Q1 2022
$14,0 mil.
$14,0 mil.
Miss −0,3 %
2021
Q4 2021
$14,0 mil.
$13,8 mil.
Miss −1,7 %
Q3 2021
$14,0 mil.
$15,0 mil.
Beat +6,8 %
Q2 2021
—
$12,5 mil.
—
Q1 2021
—
$14,0 mil.
—
2020
Q4 2020
$15,4 mil.
$14,0 mil.
Miss −9,1 %
Q3 2020
$7,1 mil.
$10,5 mil.
Beat +48,1 %
Q2 2020
—
$14,8 mil.
—
Q1 2020
$29,7 mil.
$17,0 mil.
Miss −42,9 %
2019
Q4 2019
$31,4 mil.
$15,7 mil.
Miss −50,0 %
Q3 2019
—
$15,3 mil.
—
Q2 2019
$28,7 mil.
$16,7 mil.
Miss −41,7 %
Q2 2019
$23,3 mil.
$18,3 mil.
Miss −21,5 %
2018
Q4 2018
$14,0 mil.
$17,3 mil.
Beat +23,5 %
Q3 2018
$12,8 mil.
$18,7 mil.
Beat +46,2 %
Q2 2018
—
$17,9 mil.
—
Q2 2018
$16,4 mil.
$19,3 mil.
Beat +17,7 %
Q1 2018
—
$22,1 mil.
—
2017
Q4 2017
$14,1 mil.
$19,8 mil.
Beat +40,1 %
Q3 2017
$8,7 mil.
$21,4 mil.
Beat +145,4 %
Q2 2017
$22,5 mil.
$24,5 mil.
Beat +8,9 %
2016
Q4 2016
$21,6 mil.
$23,1 mil.
Beat +6,7 %
Q3 2016
$21,5 mil.
$21,5 mil.
Beat +0,0 %
Q2 2016
$17,2 mil.
$21,0 mil.
Beat +22,1 %
Q1 2016
$11,9 mil.
$22,3 mil.
Beat +86,4 %
2015
Q4 2015
$6,8 mil.
$17,7 mil.
Beat +161,2 %
Q3 2015
$8,2 mil.
$9,9 mil.
Beat +20,6 %
Q2 2015
$8,1 mil.
$9,5 mil.
Beat +17,8 %
Q1 2015
$6,9 mil.
$9,1 mil.
Beat +31,4 %
2014
Q4 2014
$4,2 mil.
$8,5 mil.
Beat +100,1 %
Q3 2014
$11,8 mil.
$8,9 mil.
Miss −24,7 %
Q2 2014
$4,5 mil.
$8,9 mil.
Beat +100,1 %
Q1 2014
$8,7 mil.
$8,3 mil.
Miss −4,6 %
2013
Q4 2013
$6,2 mil.
$7,9 mil.
Beat +27,9 %
Q3 2013
$7,6 mil.
$8,3 mil.
Beat +9,0 %
Q2 2013
$10,1 mil.
$8,6 mil.
Miss −14,3 %
Q1 2013
$2,5 mil.
$8,1 mil.
Beat +223,6 %
2012
Q4 2012
$5,6 mil.
$8,9 mil.
Beat +57,9 %
Q3 2012
$18,1 mil.
$8,2 mil.
Miss −54,6 %
Q2 2012
$10,4 mil.
$7,8 mil.
Miss −25,0 %
Q1 2012
$2,8 mil.
$9,1 mil.
Beat +223,6 %
2011
Q4 2011
$942 500
$7,5 mil.
Beat +699,9 %
Q3 2011
$45,1 mil.
$7,5 mil.
Miss −83,3 %
Q2 2011
—
$6,0 mil.
—
Q2 2011
—
$5,3 mil.
—
2010
Q4 2010
—
$4,2 mil.
—
Q3 2010
—
$3,2 mil.
—
Q2 2010
—
$16 812
—
Q1 2010
—
$82 854
—
2009
Q4 2009
—
$54 366
—
Q2 2009
—
$1,7 mil.
—
Q1 2009
—
$24 755
—
2008
Q4 2008
—
$70 753
—
Q3 2008
—
$268 338
—
preloader

Historie zisků Xtant Medical Holdings, Inc. (XTNT)

DatumEPS skutečnýEPS odhadPřekvapeníTržby
2026-11-10--0.03--
2026-08-11-0.07-0.02-250%0B
2026-05-13-0.02-0.02-33.3%0B
2026-03-310-0+108.2%0B
2025-11-100.01-0.01+290.5%0B
2025-08-120.02-0.01+300%0B
2025-05-120-0.01+104%0B
2025-03-06-0.02-0.01-100%0B